O NASZYM CENTRUM

W naszym gabinecie są specjaliści z dużym doświadczeniem zawodowym. Twoja determinacja w dążeniu do zdrowia i nasza wiedza mogą zdziałać naprawdę dużo. Razem możemy więcej.

Profesjonalnie, szybko, komfortowo!

Szukasz wszędzie pomocy? Masz problem z którym ciężko jest Ci się uporać? Naszym celem jest stomatologia rodzinna. Cieszymy się jeżeli będziemy mogli pomóc w trudnych sytuacjach dotyczących stomatologii.

Planowanie leczenia wykonujemy, oczywiście razem z pacjentem. Staramy się uzyskać dobry kompromis pomiędzy oczekiwaniami pacjenta a możliwościami funkcjonalnymi, które wyznaczają nam możliwe kierunki odbudowy zębów. Koncentrujemy się szczególnie na: indywidualnym traktowaniu każdego pacjenta, analizowaniu i planowaniu leczenia podczas narad lekarskich. Staramy się, aby zaplanowane leczenie odbywało się zgodnie z ustalonym planem, gdyż w ten sposób jesteśmy w stanie zapewnić wysoką jakość oferowanych usług.

Kompleksowe plany leczenia wykonywane są na konsultacjach w oparciu o np.: zdjęcia rtg cyfrowe „punktowe” oraz panoramiczne, modele diagnostyczne oraz zdjęcia wykonywane aparatem cyfrowym.

Pomagamy kobietom w ciąży. Konsultujemy oraz prowadzimy leczenia stomatologiczne. Prowadzimy edukacje profilaktyczną dzieci, dorosłych oraz kobiet w ciąży.